Ott vannak az ukránok a Tiszában, a Tisza eltörölné a védett benzinárat – itt az új Mesterterv

Kapitány István eltörölné a védett benzinárat, Panyi Szabolcs bebukott, az ukránok belátnak a Tiszába. Itt a Mesterterv legújabb adása.

Budai Gyula nemet mondott Schiffer András elbírálási kérelmére: nem illetékes a Heves megyei pályázatok és Balázs József ügyében.
Nem indít vizsgálatot Budai Gyula elszámoltatási kormánybiztos a Heves megyei települések számára nyújtott állami forrásokkal kapcsolatban. A biztos írásban arról tájékoztatta a vizsgálatot kérvényező LMP-s Schiffer Andrást, hogy nem illetékes az ügyben.
Az LMP frakcióvezetője, Schiffer András kedden kérte fel Budai Gyulát, hogy vizsgálja meg a nyertes és vesztes Heves megyei fejlesztési pályázatokat és Balázs József fideszes képviselő szerepét a pályázatok elbírálásában.

