Itt a legfrissebb közvélemény-kutatás: így áll most a Fidesz és a Tisza Párt

Továbbra is zajlik a közvélemény-kutatások „háborúja”, utánajártunk, mekkora a valós különbség a Fidesz és a Tisza között.

A budapesti LMP-jelöltek pénteken egy nagy Budapest-puzzle kirakásával demonstrálják a sokszínű, ám egységes főváros iránti vágyat.
Karácsony Gergely, az LMP kampányfőnöke kedden közölte: a párt budapesti kampányzáró rendezvényének keretében az ökopárt kerületi polgármester-, illetve képviselő-jelöltjei egy puzzle-ból rakják ki a főváros térképét.
A kampányzárót egy belvárosi szórakozóhelyen tartják, ahol minden fővárosi jelölt elmondja, hogy milyen kerületet szeretne. Ezután kerül sor a puzzle darabkáinak felhelyezésére. Ezután Jávor Benedek mond majd beszédet, amiben a sokszínű, ám egységes Budapest képe is megjelenik majd.
