A Szijjártó- és Mesterházy-faggatás miatt válnak meg Apáti-Tóth Katától.
2009. december 01. 11:23
p
0
0
21
Mentés
a lapnak elmondta: a korai időpont ellenére kiválóan érezte magát az interjú közben, a kérdéseket és a beszélgetés vezetését is korrektnek tartotta.
Mesterházy Attila viszont már a stúdióban nehezményezte a műsorvezető stílusát, azt kifogásolva, hogy a riporter folyamatosan kérdésekkel szakítja meg mondandóját.
Az ügyben Szijjártó Péter kedden reggel rövid telefonbeszélgetést folytatott a Duna Televízió elnökével, akinek kifejezte felháborodását azzal kapcsolatban, hogy őrá is hivatkoztak egy személyi döntés indoklásában.
Nem a pártok, hanem a nyilvánosság kapuőrei döntik el, mit lát a választó? A Hírkereső-ügy túlmutat önmagán: rávilágít arra, hogyan válhat a média a politikai küzdelmek egyik legfontosabb, mégis legkevésbé látható szereplőjévé.
Nagy Dávid nem indul a Magyar Kétfarkú Kutya Párt tisztújításán a társelnöki posztért, mert a választási eredmények után „nem lenne helyes” – erről a politikus a Népszavának beszélt.
A csatorna információi szerint a fiú egészen a mentők kiérkezéséig mozdulatlanul ült, és csak azt kérdezgette, mi történt az édesanyjával.
p
7
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 21 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Nemhivo
2009. december 02. 12:48
Öreg!
..legalább egy hsz-en belül ne keveredj ellentmondásba saját magaddal..
..."Nemhivő ! Amikor Kócziánt elküldték, sokkal jobb lett a HIR Tv és nőtt a nézőszám . Bár a nézettségét nem mérik,...stb"
...ha "nem mérik", akkor honnét is tudod??
Válasz erre
0
0
Nemhivo
2009. december 02. 12:45
..."És milyen könnyű ezt megcáfolni, hisz itt van például maga."...
..szerinted is?..
Válasz erre
0
0
Sebastian Knight
2009. december 01. 21:52
Nemhivo 2009. december 1. 21:42
"Szélesgazda megmondta: - "középen nincs senki"..."
És milyen könnyű ezt megcáfolni, hisz itt van például maga. (:
Válasz erre
1
1
Nemhivo
2009. december 01. 21:42
...a hülye is tudja, hogy Kócziánnak pol. okokból kellett mennie mindkét csatornáról...mivel hogy jobbos oldalon rosszul tűrik az objektivítást...
Az "itteniek" (általában) még büszkék is elfogultságukra......mig a balosok szégyellik, ha elfogultsággal vádolják őket...
Szélesgazda megmondta: - "középen nincs senki"...vagyis csakis a jobbra elfogult emberekkel szolgáltat...
De azért csak erölködjetek ezekkel a "stilisztikai" baromságokkal..
Válasz erre
1
6
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!