„A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit” – Orbán Viktor ismét megszólalt a Szőlő utcai botrányról (VIDEÓ)

A volt kormányfő a Hír Tv-nek adott exkluzív interjút.

Gőzerővel folyik a munka az ukrán-magyar határon.

Közösségi oldalára posztolt videót Orbán Viktor, amelyen az ukrán-magyar határon töltött három napja látható. A miniszterelnök mindenkinek megköszönte munkáját.
Nyitókép: Orbán Viktor Facebook-oldala