Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Lesztek még ti is öregek és gyengék.

„RTL híradó: simábban gurul a banyatank, könnyebbek a szatyrok.
Ízléstelen és méltatlan.
Kedves rtl-es ficsúrok! Lesztek még ti is öregek és gyengék. Majd ne lepődjetek meg, ha addigra minden szolidaritás, tisztelet és együttérzés kiveszik a világból, mert ezen dolgoztok nap mint nap!”
Nyitókép: Riccardo Milani / Hans Lucas / Hans Lucas via AFP