Isten óvja Magyarországot!

Magyar Péter mondja meg, mi a téma, és persze azt is, hogy mit szabad arról gondolni.

Ne adjuk őket oda a gonosznak!

„Nem fogtok, itt nem jöttök át!
Na ezért volt fontos a gyermekvédelmi törvény, amelyre oly kényesek Brüsszelben.
Ne legyenek, mert a TÉT most a fiatalok élete, sorsa.
Ne adjuk őket oda a gonosznak!”
***
***
Nyitókép: Indraneel Chowdhury / NurPhoto / AFP