Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Hallottuk ezt a hatvani piacon és azt is, hogy a városukat is tönkretette a Fidesz.

„A hatvani piacon gyűjtöttünk aláírásokat és beszélgettünk az emberekkel. Kolber István és Sermer Ádám is azt hallgatta velem együtt, hogy ezt már nem lehet bírni tovább. Inkább kevesebb párt kellene, és hogy városukat is tönkretette a Fidesz.
Hajrá DK!”
Nyitókép: Facebook