Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

„Szilárdan kitartottunk és kitartunk a béke frontján”: Rákosi szövegét mondhatta volna ma bármelyik fideszes politikus.

„»Éppen, mert a nemzetközi békefront katonái vagyunk, szembe kerültünk a nyugati imperialistákkal, akik az Amerikai Egyesült Államok hadianyaggyárosainak és bankárainak vezetésével világuralomra törnek. Ezek a bankárok, tőkések egy harmadik világháborút azért is szeretnének, mert az eddigi világháborúk mérhetetlen hasznot hoztak nekik.
Foytatni akarjuk azt a politikát, amely sokat szenvedett népünk számára biztosítja a teremtő békét.
Rákosi Mátyás
(De mondhatta volna ma bármelyik fideszes politikus)”
Nyitókép: MTI/Soós Lajos