Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Kosz, mocsok, a város legfrekventáltabb pontjain a saját mocskukban fetrengő hajléktalanok.

„Budapest, kinézetre igen, tényleg tiszta Banglades – igaz azt meg az egyik Gyurcsány báb, Karácsony és kis csapata irányítja. Kosz, mocsok, a város legfrekventáltabb pontjain a saját mocskukban fetrengő hajléktalanok – had kapjon a turista egy kis ízelítőt a liberális városvezetésből. Amit ezek a kezükbe vesznek az azonnal tönkremegy! Soha többé baloldalt.”
Nyitókép: Kötter Tamás Facebook-oldala