Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Igaz Gyurcsány elvtársból lett úr!?

„Ha megnyerjük a pert, akkor független a bíróság, ha elveszítjük, akkor meg nem – ahelyett, hogy viselnénk tetteink következményeit.
Igaz Gyurcsány elvtársból lett úr!?
Ahogy annak idején ön sem volt hajlandó viselni az Őszödi beszéd és az annak alapjául szolgáló »trükkök százainak«, most a párttársai sem merik a saját tetteik következményét vállalni!
És még önök akarnak kormányozni! Soha!”
Nyitókép: Facebook