Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Igazi náci-komcsi.

„Navracsics Tibor »az elmúlt nagyjából tizenöt évben tökélyre vitte a fanyalgó arccal nyenyergő fideszes figuráját« – írja Gyöngyösi Márton.
Az a Gyöngyösi Márton, aki az elmúlt nagyjából tizenöt évben tökélyre vitte a lárvaarccal hazudozó fasiszta-kommunista jobbikos figuráját. Gyöngyösi von haus aus ilyen. Ilyenné tette a közeg, ahol szocializálódott, ahol (azt hitte) lett valaki.
Igazi náci-komcsi.
Ezek öltöztek át az Andrássy út 60-ban nyilasból ávóssá. Gyöngyösi a szemét, szar alak prototípusa. Navracsics Tibor »az elmúlt nagyjából tizenöt évben tökélyre vitte a fanyalgó arccal nyenyergő fideszes figuráját« – írja Gyöngyösi Márton.”
Nyitókép: MTI/Koszticsák Szilárd