Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Pesterzsébeten is buktunk. Itt 30 évig a baloldal győzött, most először mi.

„Megint buktunk! Pesterzsébeten is buktunk. Itt 30 évig a baloldal győzött, most először mi. Most először – amikor a túloldal szerint válságban vagyunk és mindennek vége. Ja. Úgy tűnik, ti tényleg mindig szopni fogtok. Mert kretének vagytok. Puszi.”
Fotó: Földházi Árpád