Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Téved, aki azt gondolja, hogy a most távozó miniszter, államtitkárok szembefordultak a NER-rel.

„Téved, aki azt gondolja, hogy a most távozó miniszter, államtitkárok szembefordultak a NER-rel.Maradnak Orbán szolgái. Akár a többi…”
Nyitókép: MTI / Mohai Balázs