Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Nincs orvos, ápoló, tanár. Az emberek nagy részre nem tud fűteni, lassan nem tud egy jót enni.

„Mondják, akkor van államcsőd, ha egy ország fizetésképtelen. És ha az állam általában nem működik? Vonszolja magát az oktatás, az egészségügy, a szociális rendszer. Nincs orvos, ápoló, tanár. Az emberek nagy részre nem tud fűteni, lassan nem tud egy jót enni. Van, amiből, ha akarnál sem tudnál annyit venni, amennyit szeretnél, mert nem engedik. Van, ahol nincs elég üzemanyag. Több száz postát zárnak be.
Ez is a állam csődje. Az orbáni állam csődje.”
Nyitókép: MTI / Krizsán Csaba