Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Orbánék csak saját maguknak lopnak.

„Karácsony Gergely nem indított propaganda hadjáratot a sztrájkoló kukások ellen, nem rúgta ki őket, hanem tegnap megállapodott velük. A kormány viszont lekomcsizta és kirúgta a tanárokat. Budapest az emberek érdekeit nézi, Orbánék pedig csak saját maguknak lopnak.”
Nyitókép: Facebook