Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

De mégis beszél. Nem kellene.

„Nem láttam az egész videót, de ha egy így igaz, ez szégyenletes. Az, hogy saját hazáját valaki így támadja, elfogadhatatlan, nem hogy a főpolgármester. Az meg tényleg szánalmas, hogy nem tud angolul. Nem jó hely Magyarország az ukrán menekülteknek (Miért is nem?) – csak a teljes őrültséget akadályoztuk, ami Ukrajnának nem lett volna jó stb. Ez a figura alkalmatlan lenne egy 100 lakosú zsákfalu vezetésére is. De mégis beszél. Nem kellene.”
Nyitókép: Földházi Árpád