Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Ma, Semmelweis Napon kiemelten gondolunk rájuk, és mondunk köszönetet azért, amit tesznek.

„Büszke vagyok a bátyámra, dr. Novák Zoltánra, aki nőgyógyászati daganatsebészként minden nap életekért küzd.
Ahogy büszke vagyok orvos édesanyámra, édesapámra is, és hálás minden egészségügyi dolgozónak a folyamatos szolgálatért.
Ma, Semmelweis Napon kiemelten gondolunk rájuk, és mondunk köszönetet azért, amit tesznek.”
Nyitókép illusztráció. Fotó: Pixabay