Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Az én meglátásom szerint akkor, ha az emberek az elittet már nem lecserélni, hanem megsemmisíteni akarják.

„Lenin szerint a forradalmi helyzet akkor következik be, amikor az uralkodó osztályok már nem tudnak a régi módon kormányozni, az elnyomottak pedig már nem akarnak a régi módon élni.
Az én meglátásom szerint akkor, ha az emberek az elittet már nem lecserélni, hanem megsemmisíteni akarják. Addig arcoskönyv mémek, beszólások, károgások...”
Nyitófotó: Facebook