Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

...a szultán tusványosi beszéde után.

„Külön fogadóirodát kéne nyitni arra, hogy milyen címeket ad a haladár média (azaz: min háborodik föl) a szultán tusványosi beszéde után.
Rommá nyernénk magunkat minden alkalommal.”
Nyitókép: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Benko Vivien Cher