„A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit” – Orbán Viktor ismét megszólalt a Szőlő utcai botrányról (VIDEÓ)

A volt kormányfő a Hír Tv-nek adott exkluzív interjút.

Miközben teljes gázzal és bő nyállal támogatják a legújabb európai/birodalmi (germán) kísérletet.

„Micsoda morális pánik tört ki haladókáim körében az újjáéledő »náci fajelmélet« miatt, miközben teljes gázzal és bő nyállal támogatják a legújabb európai/birodalmi (germán) kísérletet.
A legújabb változatban a faji felsőbbrendűséget morálisra cserélték, ami teljesen más!
Ezúttal persze biztos másképp lesz, már megváltoztak, a szeretet nem vár, hanem eljön értünk, és a birodalom ezer évig fog állni. Ezúttal sikerülni fog.”
Nyitókép: Földházi Árpád/Mandiner