„Komoly pénzeket nyerészkedik a kormány a rezsiszámlák áfatartalmán!
Tizenkét év folyamatos, korlátlan hatalom birtokában igazán nem lenne akkora luxus már a kormánytól, ha őszinte lenne, de legalábbis, ha nem vezetné meg tudatos hazugságokkal a magyar nyilvánosságot. Miközben a Fidesz rendre a magyar emberekről, a magyar családokról és az ő megvédésükről, képviseletükről beszél, aközben a hátuk mögött rendszerint elárulja, becsapja és átveri őket. Így teszi ezt most a rezsicsökkentés csökkentése esetében is, amikor (közpénzből) fizetett hirdetésekben harsogja, hogy még a jelenlegi szorult helyzetben is megvédik a rezsicsökkentést – ami azonban tényszerűen nem igaz. Nemcsak azért, mert a lakosság döntő része hamarosan saját zsebén érzi majd meg, hogy egyszerűen átverték a választások előtti hazug propaganda-szólamokkal, de azért is hazugság, mert a kormány jóval többet tehetne a magyar fogyasztókért, ha nem akarna még ebben a helyzetben is nyerészkedni rajtuk. Mert ezt teszi. Nem is kicsit.