Előkerült Pesty László és elárulta, miért tűnt el, de még Magyar Péterről is elmondta a véleményét

A filmrendezőt februárban a rendőrség is körözte, most ezzel kapcsolatban mesélt egy érdekes sztorit egy interjúban.

Ezt vegyük beismerésnek, hogy az állam nem fizeti meg őket eléggé?

„Pintér Sándor szerint azért nincs elég rendőr, mert olyan jól megy a gazdaságnak, hogy a versenyszféra elkapkodja őket…
Ezt vegyük beismerésnek, hogy az állam nem fizeti meg őket eléggé?
A Momentum Mozgalom a jövő évi költségvetésben 20%-al emelné a rendőreink bérét. Ez megközelítőleg 50 milliárd forintba kerülne. Csak a Paks2 Zrt.-be előirányzott 150 milliárd forintos tőkeemelés harmadából fedezni tudná javaslatunkat az Orbán-kormány.
Meg lehet, tehát meg kell csinálni!”
Nyitókép: Fekete-Győr András Facebook-oldala