Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

...rámegyek valamely ateista oldalra, kicsit szippantva arroganciával elegy tömény ostobaságukból.

„Amikor ilyen jelenségekkel találkozom, mint pl most ez a Kirill pátriarcha (korábban meg egyebek a vallás területéről), mindig rámegyek valamely ateista oldalra (leginkább az Ateista Mémbázisra), kicsit szippantva arroganciával elegy tömény ostobaságukból, rikító műveletlenségükből, közhelyes modernista babonaságukból, de leginkább penetránsan szar, csikorgó humorukból – hogy kicsit megnyugodjak.”
Nyitókép: Chris Allan Tod