A megújulás jegyében: a Fidesz árnyékában a DK és a Jobbik is elnököt választott

Mindkét párt bejelentette négy alelnökét is.

Mind a kettőt a kommunisták tették tönkre.

„Mi a közös a Jobbikban és a vármegyékben?
Mind a kettőt a kommunisták tették tönkre.”
Nyitókép: MTI/Máthé Zoltán