Fontos bejelentés érkezett a 2036-os olimpiáról, Budapest is érintett

Kiderült, mikor dönthet a NOB a tíz év múlva sorra kerülő játékok helyszínéről.

Bősz Anett DK-s főpolgármester-helyettes visszahozná a bukott Demszky-féle városvezetés gyakorlatát.

„Bősz Anett DK-s főpolgármester-helyettes visszahozná a bukott Demszky-féle városvezetés gyakorlatát, és jövőre megsokszorozná a futóversenyek számát. Ezzel tovább nehezítené az amúgy is kaotikus közlekedést.
Nem hiába döntött Tarlós István és a korábbi, fideszes városvezetés arról, hogy évente csak három nagyobb, gondosan megszervezett futóversenyt enged. Nem várható el ugyanis a budapestiektől, hogy még több forgalmi lezárást szenvedjenek el, és még nagyobb legyen a dugó!”
Nyitókép: Fidesz Budapest Facebook-oldala