Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Van egy rossz hírem nekik. Ez bizony még sokáig fog tartani.

„Olvasom, hogy a liPsik már teljesen ki vannak készülve a két napja tartó fociöröm miatt.
Van egy rossz hírem nekik. Ez bizony még sokáig fog tartani.
Azt pedig csak halkan jegyzem meg, hogyha a 6:3-ról 70 éve beszélünk, akkor hadd beszélhessünk a 4:0-ról két napnál többet.
Köszi.”
Nyitókép: Bohár Dániel Facebook-oldala