Ideje beletörődni abba, hogy Budapest szabad, sokszínű és toleráns város

És az lesz mindig is!

Amikor nyáron a kormány nekitámadt a szexuális kisebbségeknek, helyesen tettük, hogy az utcára mentünk.

„Amikor nyáron a kormány neki támadt a szexuális kisebbségeknek, helyesen tettük, hogy tömegesen az utcára mentünk.
A hatalom most újabb gyűlöletkampányokkal készül elfedni a közelgő megszorításait, így újra szükség lesz arra, hogy mindannyian kiálljunk a megtámadottak mellett – és nem csak szimbolikusan.”
Nyitókép: Donáth Anna Facebook-oldala