„A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit” – Orbán Viktor ismét megszólalt a Szőlő utcai botrányról (VIDEÓ)

A volt kormányfő a Hír Tv-nek adott exkluzív interjút.

Orbán és a Fidesz lenyúlták az egészet.

„Önrész nélkül uniós forrásból felújítjuk az összes panelházat Óbuda-Békásmegyeren is! Az EU egyszer már adott hazánknak 300 milliárd forintot lakossági felújításra, de Orbán és a Fidesz lenyúlták az egészet, és átcsoportosították középületekre. Így jutott Lázár János dohánygyáros haverjainak is gyárfelújításra. Óbudán viszont csak a panelek 16%-át újították fel. Mi viszont kormányváltás után befejezzük az összes lakótelepi ház szigetelését és nyílászárócseréjét, garantáljuk a valódi rezsicsökkentést és a lakások értékének növelését!”
Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd