Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Nektek tényleg ez is belefér? Szégyelljétek magatokat!

„Na, most mi a helyzet haladár értelmiségiek? Nektek tényleg ez is belefér? Pusztán költői kérdés ez, hiszen akkor is néma csöndben voltatok, amikor Márki-Zay miniszterelnök-jelöltetek azzal büszkélkedett: milyen gerinces dolog a »fasisztákat és a kommunistákat külön-külön« képviselni. Innen már csak egy ugrás a nácik képviselete, ugyebár... Szégyelljétek magatokat!”
Fotó: MTI/Kovács Tamás