Bárki is nyer, a többség veszít: A „Ki a NER legnagyobb áldozata?” verseny játékosairól és tétjeiről

A választások után a nőjogi NGO-k ráadásul kifejezetten gyorsan környékezték meg az új kormányt.

Amióta Varga Judit megnyugtatott, hogy tiszta, demokratikus és szabad lesz a választás.

„Amióta Varga Judit megnyugtatott, hogy tiszta, demokratikus és szabad lesz a választás egész beszartam.”
Fotó: Facebook/Sándor Erzsi