Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Előbb „betámadták” őket, aztán azzal jelentek meg, hogy majd ők megvédik a helyet.

„Donáth Anna és az egész baloldal úgy viselkedik az országgal, mint a kilencéves évek zsaroló bandái az éjszakai vendéglátó helyekkel: előbb »betámadták« őket, aztán azzal jelentek meg, hogy majd ők megvédik a helyet.
Hölgyem, Magyarország – állítólag – a közös hazánk, kérem ne viselkedjen a saját otthonával szemben úgy, mint egy politikai bűnöző: ne zsarolja Magyarországot.
A vitákat itthon kell lefolytatni, tankok, bankok, NGO-k, nyugati nagyhatalmak es EU -s bürokraták nélkül!
A döntés a választópolgárokat illeti meg saját ügyeikben!”
Fotó: Kötter Tamás, Facebook