Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A NOlimpia kezdeményezés során is közel kétszer annyit gyűjtöttünk.

„Ha megvan a 200 ezer aláírás a Diákváros és a munkavállalóbarát álláskeresési járadék mellett, rágyűjtünk. Ezt tettük ma, és ezt tesszük a napokban is. Azért, hogy esélye se legyen a fideszes »állami« szerveknek az ügyeskedésre.A NOlimpia - Nem az olimpiára, Igen a jövőnkre kezdeményezés során anno közel kétszer annyit gyűjtöttünk, mint a törvény által előírt (138 ezer helyett 266 ezret). Persze, az egy másik világ volt, de ezúttal is nagyon sokan jöttök, le se kell szólítanunk benneteket. Megkönnyítitek a dolgunkat.”
Kép forrása: Facebook