„A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit” – Orbán Viktor ismét megszólalt a Szőlő utcai botrányról (VIDEÓ)

A volt kormányfő a Hír Tv-nek adott exkluzív interjút.

Ijesztő látni az elmúlt években elszabadult árakat, és azon belül is az élelmiszerek árait.

„Nagycsaládosként mindig beosztással éltem. Megnézem ma is, hogy mi mennyibe kerül. Ijesztő látni az elmúlt években elszabadult árakat, és azon belül is az élelmiszerek árait. Ne legyen kétségünk! Ez Orbán Viktor tudatos és gonosz gazdaságpolitikájának a következménye. A gyenge forint, az alacsony bérek, a verseny helyett korrupció. Ezen akarok változtatni. Segítsen, hogy sikerüljön!”
Nyitókép: Facebook