Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A tolvaj banda soha nem látott mértékben osztja az alamizsnát.

„Orbán retteg hatalma elvesztésétől, és attól, hogy elszámoltatják. A tolvaj banda soha nem látott mértékben osztja az alamizsnát a választások előtt. A mértéktelen lopás és osztogatás miatt brutális a költségvetési hiány.
Egyértelmű, hogy Orbánnak nem a választók fontosak, csupán a szavazatuk. A tisztességes magyarok azonban valódi megbecsülést, európai szintű béreket és nyugdíjakat érdemelnek.
A maffiafőnök és rendszerének bukása után meg is fogják kapni!
Fizessenek meg a tolvajok, éljenek jól a magyarok!”
Fotó: Jakab Péter, Facebook