Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Előbb Trump tűnt el a süllyesztőben, majd Salvini haver bukott meg.

„Fütyürészés a sötétben
Nem állítom, hogy ellenemre lenne, és persze az országnak azért nem biztos hogy jó, de Orbán, minden propaganda szólamával ellentétben, egyre inkább elszigetelödik a civilizált világban. Előbb Trump tűnt el a süllyesztőben, majd Szalvini haver bukott meg, most meg Merkelt, német »védangyalát« veszítette el, hogy V4- es cseh támaszáról Babisról már szó se essék. Már csak az hiányzik, hogy maradék harcostársa Kaczyinski is megbukjon.
Szóval egyre nagyobb a sötétség a világpolitikai erdőben már csak a mi Viktorkánk botorkál ott magányosan fütyürészve, oszlatni akarván a rettegés egyre sűrűbb hálóját.”
Fotó: JOHN THYS / POOL / AFP