Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Nem a határon túli honfitársaink nemzetbe ölelése a cél, hanem a szavazóvásárlás.

„Ezt a plakátot Korondon fényképezték. A Fidesz lasszóval fogja a szavazókat. A plakát is lebuktatja őket, hogy nem a határon túli honfitársaink nemzetbe ölelése a cél, hanem a szavazóvásárlás. Az igazi, magyar identitású honfitársaink már régen megkérték az állampolgárságot, nem kellene őket plakáton noszogatni.
Ha pedig az igazi, magyar identitású honfitársaink lennének a hirdetés célközönsége, akkor együvé tartozást, szolidaritást, magyar oktatást ígérnénk a plakáton, nem pedig schengeni útlevelet, személyit és pénzt. Ez a hirdetés inkább olyan embereket keres, akik egy kis haszonért cserébe majd odaadják levélszavazataikat a fideszes aktivistáknak, akik majd szépen kitöltik és beviszik a konzulátusra.”
Kép forrása: Facebook