Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Lám, lám a „szőröstalpúak” az egy főre jutò GDP tekintetében már elhúztak Orbánisztán mellett.

„Nagy magyar »siker«
Lám, lám a »szőröstalpùak«, ahogy a romángyűlölők szoktàk volt nevezni őket, az egy főre jutò GDP tekintetében màr elhùztak Orbánisztàn mellett.
Ki hitte volna?
Lehet, hogy itt csak a pofa nagy, meg a sikerpropaganda?
Azért csak szavazzatok a vezérre fidesznyikek, ő valò nektek!
Ha így megy tovább, hamarosan a béka segge is elérhetetlen magasságokban lesz.”
Fotó: Daniel MIHAILESCU / AFP