Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Az ilyen embert a nyugatiak sem becsülik, sőt lenézik. A nyugatiak ugyanis saját országuk kormányát akkor sem pocskondiázzák idegenek előtt, ha nem értenek velük egyet.

„Márki-Zay Péter mélyen benyalt az európai liberálisoknak tegnap, amikor kijelentette: Orbán »fasiszta pártállamot épít«. A liberálisok imádják az ilyen szövegeket. Márki-Zay jól megdolgozik a liberálisok pénzéért, ami nélkül Márki-Zay egy senki lenne. Az ilyen embert a nyugatiak sem becsülik, sőt lenézik. A nyugatiak ugyanis saját országuk kormányát akkor sem pocskondiázzák idegenek előtt, ha nem értenek velük egyet. Nem kétséges, hogy Márki-Zay megkapja a pénzt. Ha győz, majd behajtják rajta a számlát.”