Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Júliusban borzalom volt az 500 forintos benzin, ma reggel pedig a kormány torzítja a piacot.

„Akkor egy konkrét példán szeretném megmutatni, hogy mennyire gusztustalan propagandamunkát végez a teletext.
Júliusban arról firkáltak, hogy borzalom, ami történik »közel az 500 forintos benzin«.
Majd ma reggel, miután a kormány beavatkozott az áremelkedésbe, leírják, hogy »torzítja a piacot«, valójában teljesen mindegy, hogy 520 vagy 480 egy liter és hasonlók.
Tehát arra a következtetésre jutottam, hogy ilyen ócska, legalja propagandát kiábrándító lehet mívelni.”
Nyitókép: Bohár Dániel Facebook-oldala