Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Ameddig miniszterelnök-jelölt kampányolt legalább ilyen bődületes baromságok nem jutottak eszébe.

„Egy kicsit sajnálom, hogy Gelgő visszalépett, mert ameddig miniszterelnök-jelölt kampányolt legalább ilyen bődületes baromságok nem jutottak eszébe.
Talán a legjobb az lenne, ha délig aludna, utána bringázna egyet aztán folytatná a durmolást. Lehet, hogy maradna egy kis vagyona a fővárosnak.”
Nyitókép: Bohár Dániel Facebook-oldala