Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Tudják, az a parizeres ordibáló a Parlamentből.

„CSOK-olom! Peti vagyok!
Tudják, az a parizeres ordibáló a Parlamentből.
Minden hétfőn elmondom, hogy borzasztó az Orbán-kormány.
De a CSOK-ot fel tudnám venni?
Köszönöm! CSOK-olom!”
Nyitókép: Bohár Dániel Facebook-oldala