Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

15 évvel később a rendőrterror első számú politikai felelőse nyilvánosan alázza Nagy Lászlót.

„Pontosan 15 évvel ezelőtt lőtte ki a karhatalom Nagy László szemét és tette tönkre életét. Nem ő járt így egyedül.
15 évvel később a rendőrterror első számú politikai felelőse – a »demokrácia« és a »jogállam« védőszentjeként – nyilvánosan alázza Nagy Lászlót, miközben szövetségesei puccsistázzák, csőcselékezik a jogsértett állampolgárokat, relativizálják a szemkilövetéseket, a rendőri kínzásokat.
A nyári nyilvános találkozásukon a volt miniszterelnök száját egy »sajnálom« se hagyta el: csak a lelketlen gúnyolódás. A büntetlenül maradt bűn 15 év után is mérgezi az országot.”
Nyitókép: Földházi Árpád