Ez Jakab valódi arca: vadállatként bánt el egy járókelővel a Jobbik elnökének marcona testőre

2021. szeptember 09. 08:51

Jakab színésznek sem utolsó, hiszen professzionálisan csókolgatta a sírdogáló öregasszonyokat.

2021. szeptember 09. 08:51
null
Both Hunor
Kontra

„Múlt héten még sírdogáló, és panaszkodó öregasszonyokat csókolgatott, most kiderült, hogy az emberei simán megvernek bárkit az utcán. Néhány napja kiderült, hogy Jakab Péter, az ex-náci Jobbik elnöke színésznek sem utolsó, hiszen professzionálisan csókolgatta a sírdogáló, és panaszkodó öregasszonyokat, eljátszva a jóságos »családapát«.

Aki esetleg bedőlt volna a pártvezér alakításának, annak ma érkezett a kijózanító pofon. Szerdán hozta nyilvánosságra a Ripost azt a felvételt, amelyen egy hajdúhadházi kampányrendezvényen Jakab nagy darab testőre fojtogatva vitt földre egy ártalmatlan járókelőt. Az incidensből rendőrségi ügy lett.

Egyelőre még nem minden részlet tisztázott az ügyben, aminek a tanulság egyértelműen az: bármit is próbál magáról elhitetni, ez az asszonyszédítő Jakab Péter valódi arca.”

Nyitókép: MTI

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 37 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
KBA98
2021. szeptember 09. 16:26
ilyen senkiházinak testőr kell?
1000bocs
2021. szeptember 09. 15:00
Jakab jövőre eltűnik a süllyesztőben. Tíz év múlva az addigra nagyrészt elfelejtett majomról lesz egy rövidhír, hogy lebukott valamivel, és bevitték a kóterbe a haverokkal.
kiss.istvan770
2021. szeptember 09. 14:57
A tahó samesze is bunkó.
VeJoLa
2021. szeptember 09. 14:08
"Jakab színésznek sem utolsó" talán még Messiás-jelölt-jelölt is lehetne: "Engedjétek hozzám az öregasszonyokat..." hogy lecsókolgassam a könnyeiket!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!