Nemzeti konzultáció: arról lehet dönteni, hogyan tovább a magyar gazdaságban
A Fidesz mindenkit arra kér, hogy töltse ki a nemzeti konzultációt.
A magyar nemzet éppen megfelelő mértékben sokszínű, nem szorulunk további színesítésre.
„A román határőrök megverik az ország területére érkező bevándorlókat, az Európai Unió mégis Magyarországot támadja. A migránsok ezért inkább hazánkon keresztül próbálnak meg tovább haladni. Ennek következtében döbbenetes állapotok alakultak a déli határnál, egy 130 fős bánsági magyar településen jelenleg 1500 bevándorló várakozik.
A Kontra beszámolójából kiderül, hogy a baloldali média állításaival ellentétben a migrációs nyomás sosem szűnt meg, sőt, az utánpótlás már úton van.
Szeptember elején a Demokrata megbízásából a déli határon jártam. Kollégámmal átmentünk a vajdasági oldalra is, onnan pedig a Bánsághoz tartozó magyar-román-szerb hármashatárhoz. Első kézből szerettünk volna tapasztalatokat szerezni a »nemlétező« migránsáradatról. Tanulságos utazás volt, az biztos.
A kétkedőknek ajánlom, hogy látogassanak el Magyarmajdányra és nézzék meg, hallgassák meg a helyiek beszámolóját arról, hogy mi a valóság a bevándorlás kérdésében. Elbeszéléseikből ugyanis egyértelműen kiderül: a »független« ellenzéki lapok ebben a kérdésben is szakmányban gyártják a kamuhíreket.
Elöljáróban szeretném tisztázni, hogy nem vagyok sem arab, sem muszlimellenes. Vannak magyar muzulmán és arab muzulmán barátaim is, még néhány pakisztánit is ebbe a körbe sorolok. Ennek ellenére támogatom a kormány bevándorlási politikáját: meg kell állítani a migrációt, nemet kell mondani a közel-keletiek és az afrikaiak tömeges érkezésére. Persze, közben a lehetőségeinkhez mérten segíteni kell a háború sújtotta országokat. Helyben kell őket támogatni! Ezzel együtt nem jó ötlet, ha Európát megtöltjük más kontinensekről érkezőkkel.
Senki nem akarhatja, hogy Európa, és azon belül Magyarország kulturális mintázata megváltozzon. A magyar nemzet éppen megfelelő mértékben sokszínű, nem szorulunk további színesítésre.”
Nyitókép: MTI/EPA/Toms Kalnins