Keir Starmert is utolérte az utóbbi időszak brit kormányfői végzete: korán és dicstelenül kell távoznia hivatalából

Utódja minden bizonnyal Andy Burnham, Manchester népszerű polgármestere lesz. Rajcsányi Gellért írása.

Van még valaki ott a kormányban, aki nem ufóhívő alufóliasisakos propagandista?!
„Kovács Zoltán szerint Hamilton meg Vettel is »A Hálózat« embere, komolyan van még valaki ott a kormányban, aki nem ufóhívő alufóliasisakos propagandista?!”