Végleg el akarnak takarítani bennünket

Ha azt akarjuk, hogy az Orbán-fóbiások ellenkormányzása csak múló rossz emlék legyen pár év múlva, akkor a magunk szempontjait vegyük figyelembe megújulás közben.

A baloldali térfélen elindult egy verseny, ami „a ki tudja jobban leinni magát” jegyében zajlik.

„Fekete-Győr András és a »b.szatáskája«. A baloldali térfélen elindult egy verseny, ami »a ki tudja jobban leinni magát« jegyében zajlik. Az eddigi egyértelmű győztest balról előzi egy feltörekvő ifjú titán, aki történetesen a Momentum miniszterelnök-jelöltje.
Úgy hiszem a magyar embereknek ennél komolyabb politikusok járnak.”
Nyitókép: MTI/Mónus Márton