Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

A Momentumnak el kell takarodnia a magyar közéletből.

„Aki végigizgulta a tokiói olimpiát, aki látta a felemelő záróünnepséget, aki látta a párizsiak boldog készülődését arra, hogy házigazdái legyenek a következő olimpiának, az, ha eddig nem értette volna, most már pontosan értheti, érezheti, tudhatja, hogy a NOlimpia kampánnyal mitől fosztották meg Magyarországot a Momentumosok.
Lesz még budapesti olimpia, de megbocsátás soha nem lesz. A Momentumnak el kell takarodnia a magyar közéletből.”
Nyitókép: MTI Fotó: Kovács Attila