Lemondott Orbán Balázs az MCC kuratóriumi elnöki posztjáról

Az elmúlt hat évben egy magánalapítványból nemzetközileg is ismert magyar nemzeti intézménnyé vált az MCC.

Ha mások meghozták Önért ezt az áldozatot, hozza meg Ön is másokért.
„Na, a sokadik ügyeletes barom után, amelyik megígéri a kommentekben, hogy listát vezet majd a helyekről, akik »diszkrimálják« a vendégeket:
– nem tetszik a szabályzás?
– nem ért egyet a diszkriminációval?
– logikátlannak tartja, hogy a teraszon lehet igazolvány nélkül fogyasztani, de bent nem, miközben a mosdókat mindenkinek biztosítani kell?
Máris mondjuk a megoldást:
– ne azoknál verje a nyálát, akik a szabályokat követik, hanem azoknál, akik megalkotják
– pláne ne azoknál, akik az elmúlt másfél évben nem a bevételük, nem a profituk, hanem a spórolt pénzük árán tartottak zárva, hogy Ön túlélje
– ha mások meghozták Önért ezt az áldozatot, hozza meg Ön is másokért: oltakozzon!
Ha Ön nem akarja beoltani magát, a beltéri italfogyasztás helyett az alábbi, közösségre kevésbé veszélyes tevékenységeket ajánljuk:
– nagy sebességű hajtűkanyaros driftelés biztonsági öv nélkül
– konnektorba pisálós Fi relé teszt
– gyöngyvirág nyalogatás/ a finom rózsaszín tortadrazsé kimajszolása raktárépületek sarkából
– bányarobbantó tanfolyam kitűnő elefántcsontparti szakemberekkel
– előképzettség nélküli kötetlen sziklamászás
– zsákfutó verseny a hármas metró sínpárjai között.”