És ezek azok a tőkeforrások, amik fenntartják a Bede által tisztának, függetlennek és transzparensnek láttatott Herthát. Nos, szerintem meg amíg ki nem derül, hogy Mészáros Lőrinc földalatti üzemekben dolgoztat gyerekeket Kaleta Gábor műszakvezető felügyeletével, addig a Hertha szponzoraihoz képest a NER-oligarchák szállodafelújításai napközis csínytevések. És nem, ne jöjjünk azzal, hogy az egyik közpénz lenyúlás, a másik meg piac, mert a közpénz be nem fizetése éppen úgy az adófizetőket károsítja, az említett cégek pedig szegényebb (vagy nem is olyan szegény) országok komplett éves költségvetéseit lopják el azzal, hogy nem adóznak sehol.