Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Néhány gondolat a ferencvárosi BLM-szobor ledöntéséről.
„Sok mindenben lehet egyetérteni és nem egyetérteni azzal, amit a Légió Hungária és személy szerint Incze Béla képvisel és gondol a világról. Azonban azt is látni kell, és ebben megint csak Trombitás Kristóf véleményét osztom, hogy szükség van nemzeti minimumra a hazafiak között.
Éppen ezért abszolút örömtelinek és üdvözlendőnek tartom, hogy volt olyan honfitársunk, aki vállalva a várható következményeket, nem volt rest ledönteni egy olyan szobrot, ami az abnormalitást és a felforgatást hirdeti.
A társadalmunk józanságát és élni akarását pedig az bizonyítaná, ha egy ilyen eset után nem a normális állapot helyreállítóját, hanem az abnormalitás propagálóját érnék szankciók.
Nem Incze Béla ellen indulna eljárás, hanem Baranyi Krisztina ellen.
Mert a szemétnek a kukában a helye. Pont.”